top of page

Rozliczaj automatycznie

Zapomnij o ręcznym łączeniu transakcji z dokumentami, czy samodzielnym poszukiwaniu zaległych płatności. Wyeliminuj błędy, oszczędzaj czas, a przede wszystkim zyskaj kontrolę nad finansami w firmie lub biurze rachunkowym. Pobieraj transakcje automatycznie wprost z Twojego rachunku bankowego.

Wystarczą 3 proste kroki:

Automatyczne pobieranie transakcji

Rozliczenie transakcji jednym kliknięciem

Eksport do programu księgowego

Jak to wygląda w praktyce?

Umów darmową prezentację online

i sprawdź, jak zaoszczędzić 40% czasu.

Sztuczna inteligencja w automatyzacji rozrachunków.

Po zintegrowaniu SaldeoSMART z Twoim bankiem, transakcje będą pobierać się w sposób automatyczny (każdego ranka lub w innym dogodnym dla Ciebie momencie). Następnie przy pomocy sztucznej inteligencji jednym kliknięciem połączysz transakcję z odpowiednimi dokumentami i przeprowadzisz rozrachunki oraz rozliczenia.

Gwarancja bezpieczeństwa danych.

 

Dzięki współpracy SaldeoSMART i UnifiedPost Group masz pewność, że proces autoryzacji w banku przebiega w sposób płynny oraz w pełni bezpieczny. Unifiedpost to zewnętrzny integrator bankowy, posiadający licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Czytaj więcej.

Poprawa płynności finansowej i procesu windykacji.

Aplikacja SaldeoSMART zapewnia bieżący dostęp do informacji o stanie należności i zobowiązań w czasie rzeczywistym. Dzięki automatyzacji rozrachunków weryfikacja zaległych płatności oraz identyfikacja brakujących faktur staje się dużo prostsza. Umożliwia to przyspieszenie procesu windykacji oraz poprawę płynności finansowej.

Integracja z najpopularniejszymi bankami w Polsce.

Integracja aplikacji SaldeoSMART z bankami w ramach otwartej bankowości we współpracy z Unifiedpost Group możliwa jest dla jedenastu banków.

pko.jpg
images.png
pko sa.png
bnp.png
Projekt bez nazwy.png
credit.jpg
velo.jpg
alior.png
SantanderLogo-2.png
mbank.jpg
milenium.png

Jeszcze więcej korzyści:

stan rozliczeń dostępny na bieżąco

kompleksowa automatyzacja księgowości

brak konieczności bezpośredniego łączenia się z bankiem

redukcja pojawiających się błędów

faktury_odczytują_się_same_edited.jpg

Zarezerwuj wolne 20 minut na darmową prezentację. Podczas sesji online nasz wdrożeniowiec zaprezentuje działanie aplikacji w integracji z Twoim programem księgowym. Zobaczysz, jak proces automatyzacji rozrachunków ułatwia codzienną pracę w księgowości.

bottom of page